Daugavpils Celtnieku profesionālā vidusskola noslēgusi iepirkumu konkursu par skolas ēkas kompleksa infrastruktūras darbiem, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

Vidusskola plāno slēgt līgumu ar piegādātāju apvienību Hochtief Solutions, PMK, BBA, un paredzētā līgumcena ir 4,41 miljons latu.

Ja vēstīts, ka Valmieras Profesionālās vidusskolas būvniecību veiks SIA Merks, un kopējā paredzamā līgumcena par to ir 4,3 miljoni latu. Liepājas Valsts tehnikums noslēdza vairāk nekā 8,3 miljonus latu vērtu konkursu par mācību, darbnīcu un dienesta viesnīcu ēku būvniecību. Liepājā darbus veiks pilnsabiedrība Piegādātāju apvienība Rbsskals, Rbsskals Būvvaldība un Rbsskals Būvsabiedrība. Iepriekš paziņoti rezultāti arī Jelgavas Tehnikuma rekonstrukcijas iepirkumu konkursā. Tajā par uzvarētāju pasludināts SIA Arčers, kas apņēmās darbus veikt par 6,6 miljoniem latu.

Kopumā ieguldot 90 miljonus latu, Latvijā plānots izveidot 11 profesionālās izglītības centrus. Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējums šim nodomam ir 84 534 755 lati, bet valsts budžeta līdzfinansējums - 6 173 485 lati. 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra