Būvfirma SIA Re&Re nav veikusi ēku konstrukcijas būvdarbus Rimi veikalā Augusta Deglava ielā 110 un veikalā Maxima tirdzniecības centrā Sahara Lubānas ielā 117, norāda Re&Re biznesa attīstības un komunikācijas direktore Mārīte Straume.

«Tirdzniecības centrā Sahara nekad neesam veikuši nekādus būvdarbus. Savukārt objektā Augusta Deglava ielā 110 esam 2000.gadā veikuši dažu tirdzniecības centra iekšējo veikaliņu izbūvi, taču šiem darbiem nav nekāda sakara ar ēkas konstrukciju nestspēju,» skaidroja Straume.

Rīgas pilsētas būvvalde šovakar izplatīja informāciju, ka Rimi veikalā Augusta Deglava ielā 110 un veikalā Maxima tirdzniecības centrā Sahara Lubānas ielā 117 konstatēts iespējams konstrukciju nestspējas apdraudējums.

Sākotnēji tika izplatīta informācija, ka iespējamie apdraudējumi konstatēti, pārbaudot sabiedriskas nozīmes ēkas būvuzņēmuma SIA Re&Re objektos, taču vēlāk būvvalde precizēja informāciju un uzsvēra, ka iespējamie draudi atklāti Rīgas lielveikalu apsekojumos.

Jau ziņots, ka pēc tam, kad saņemta informācija par konstrukciju nestspējas apdraudējumu tirdzniecības centrā Sahara Lubānas ielā 117, Rīgā, Maxima nolēmusi savu veikalu šajā centrā slēgt līdz sīkākai lietas apstākļu noskaidrošanai. Tāpat rīkojies arī veikals Rimi, slēdzot tirdzniecības centru Deglava ielā 110, kurā arī radušās bažas par konstrukciju nestspēju.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra