Rekonstruēs Tadenavas un Gatiņa ielu

Būve
2013. gada 12. augusts 15:25

Ieguldot vairāk nekā 2019,7 tūkstošus latu, tiek plānota Tadenavas ielas un Gatiņa ielas rekonstrukcija, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Konkursu par ielu rekonstrukciju izsludinājis Rīgas domes Satiksmes departaments. Konkursā pieteikumu iesniedza viens uzņēmums – SIA CBF Ļ-Ko, kas arī kļuva par konkursa uzvarētāju.

Šā gada pavasarī un vasarā SIA CBF Ļ-Ko uzvarējusi tikai Rīgas domes Satiksmes departamenta izsludinātos konkursos, liecina IUB informācija. Tā, piemēram, jūnijā uzņēmums uzvarējis 445 tūkst. Ls vērtā pašvaldības konkursā par Rīgas ielu seguma periodiskās atjaunošanas darbiem 2013. gadā un 33,9 tūkst. Ls vērtā Dziesmas ielas rekonstrukcijas konkursā. Maijā SIA CBF Ļ-Ko plūca laurus Satiksmes departamenta 44,4 tūkst. Ls vērtā konkursā par ātrumvaļņu izbūves darbiem Rīgā 2013. gadā, kā arī 20,8 tūkst. Ls vērtā konkursā par gājēju pāreju ierīkošanu Rīgā 2013. gadā, un gājēju pārēju papildus apgaismojuma ierīkošanu par 27,3 tūkstošiem latu.

Uzņēmuma apgrozījums 2012. gadā veidoja 4,8 miljonus latu, bet peļņa – 721 tūkst. Ls. Uzņēmuma valdē darbojas trīs amatpersonas – Sergejs Bļinovs, Konstantīns Ļebedevs un Oļegs Ļebedevs.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra