Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) noslēguši iepirkumu konkursu vairāk nekā 77,6 tūkstošu latu apmērā par ugunsgrēka rezultātā radušos papildu projektēšanas darbu veikšanu Rīgas pils priekšpilī, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Šos darbus veiks pilnsabiedrība Pils projekts.

Pils projekts jau iepriekš veica Rīgas pils Austrumu piebūves rekonstrukcijas projektēšanu par 100,9 tūkstošiem latu, kā arī priekšpils projektēšanas darbus par 19 tūkst. Ls. Savukārt par priekšpils Austrumu piebūves Pils laukumā 3 papildus projektēšanas darbiem šā gada janvāra sākumā noslēgts 3,1 tūkst. Ls līgums.

Jau rakstīts, ka Rīgas pilī šovasar plosījās ugunsgrēks, un tā seku likvidēšana un pagaidu jumts pilij izmaksās 220 tūkst. Ls.

Šā gada augusta beigās apdrošināšanas sabiedrība BTA Insurance Company SE ( BTA) par visu veidu celtniecības risku apdrošināšanu veikusi apdrošināšanas atlīdzības izmaksu 145 665,98 Ls apmērā valsts akciju sabiedrībai Valsts nekustamie īpašumi. Atlīdzība izmaksāta, pamatojoties uz savstarpēji noslēgto līgumu ar pilnsabiedrību SBRE par visu veidu celtniecības risku apdrošināšanu Rīgas pils rekonstrukcijas darbu laikā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra