Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā tiks veidota Āfrikas savannas ekspozīcija, un patlaban par tās tehniskā projekta izstrādi izsludināts vairāk nekā 53,3 tūkstošus latu apjomīgs iepirkuma konkurss, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Atklātu konkursu izsludinājis Rīgas Pilsētas attīstības departaments.

Db.lv skaidroja zoodārza pārstāvis Māris Lielkalns ekspozīcijā būs aplūkojami tādi dzīvnieki kā zebra, antilope, žirafe, degunradža putni, savvaļas cūkas un pērtiķi. Viņš gan norāda, ka patlaban vēl pāragri runāt par Āfrikas savannas ekspozīcijas atklāšanas termiņiem, pašlaik arī vēl nav izsludināts konkurss par ekspozīcijas būvniecību.

Pretendenti savus pieteikumus ekspozīcijas tehnoloģiskā projekta izstrādei var iesniegt līdz 5. septembrim, un kā konkursa uzvarētāja galvenais izvēles kritērijs noteikts saimnieciskais izdevīgums.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments jau iepriekš, šā gada februāra sākumā, izsludināja konkursu par Āfrikas savannas ekspozīcijas tehniskā projekta izstrādi, taču tas tika pārtraukts marta beigās. Atkārtoti konkurss izsludināts 31. jūlijā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra