Liepājas Būvvalde izdevusi būvatļauju koncertzāles Lielais dzintars celtniecībai, un būvlaukuma teritorija ir ierobežota ar speciālu žogu, informē Liepājas pilsētas dome.

Tuvākajās dienās sāksies koncertzāles Lielais dzintars būvlaukuma iekārtošana, ēkas asu nospraušana un esošo inženiertīklu aizsardzība un iznešana no būvbedres zonas. Paredzams, ka būvniece SIA Merks drīzumā ierīkos informācijas būvtāfeli, ugunsdzēsības stendu, uzstādīs apgaismes prožektorus, vadības, strādnieku sadzīves telpas un materiālu noliktavu telpas ierīkos nožogotajās teritorijās, izveidos pagaidu elektroapgādes un pagaidu ūdensapgādi no esošiem tīkliem. Tāpat tiks ierīkoti pagaidu piebraucamie ceļi un laukumi, materiālu novietņu laukumi, esošo komunikāciju aizsardzības darbi un noslēgti līgumi par būvgružu un sadzīves atkritumu izvešanu.

Lielā dzintara autoruzraudzību veiks austriešu arhitekts Folkers Gīnike. Būvdarbus atbilstoši PS Giencke & Company – Latvija izstrādātajam tehniskajam projektam veiks SIA Merks.

Kopumā koncertzāles būvuzraudzības un autoruzraudzības izmaksas veido vairāk nekā 21,27 miljonus latu, neskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra