Tiltu un tuneļu būvniecības uzņēmuma SIA Tilts valdei pievienojusies jauna amatpersona – Dmitrijs Mežinskis, liecina Lursoft dati.

Tādējādi pašlaik SIA Tilts valdē bez jaunieceltās amatpersonas darbojas valdes locekļi Artjoms Gridņevs un Andrejs Popovs, kā arī valdes priekšsēdētājs Sergejs Gridņevs.

Līdz ar D. Mežinska iecelšanu uzņēmuma valdē, mainīts tiesību apjoms A. Gridņvam – līdz šim viņš varēja uzņēmumu parstāvēt atsevišķi, taču tagad pārstāvības tiesības mainītas uz tiesībām pārstāvēt SIA Tilts kopā ar vismaz vienu citu kompānijas amatpersonu.

D. Mežinskis ir arī mazkapitāla SIA Mali Group īpašnieks un vienīgais valdes loceklis. SIA Mali Group reģistrēta Stopiņu novadā, Dreiliņos, un savu darbību uzņēmums uzsāka pagājušā gada februārī. Kā uzņēmuma pamatdarbības veidi norādīti frizieru pakalpojumi un citi skaistumkopšanas pakalpojumi, liecina informācija Lursoft.

SIA Tilts apgrozījums pērn veidoja 20,7 miljonus latu, bet peļņa bija 148,3 tūkst. Ls. Vērtējot pēc 2011. gada apgrozījuma, kas veido 18,7 milj. Ls, Latvijas lielāko uzņēmumu TOP 500 SIA Tilts ierindojas 232. vietā.

1991. gadā dibinātais uzņēmums pieder Sergejam Gridņevam un Andrejam Popovam.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra