Liepājas dome uzstādījusi tīkla kameru, kurā varēs sekot līdzi būvdarbiem vietā, kur plānots uzbūvēt daudzfunkcionālo centru Lielais dzintars.

Tīkla kamera pieejama pašvaldības mājas lapā. Jau šobrīd tiešraidē var sekot līdzi, kā būvlaukumā notiek pāļu urbšana un tiek veikti citi būvdarbi.

Visu celtniecības laiku tiks fiksēti fotoattēli no būvniecības gaitas un būvdarbu noslēgumā apvienoti vienotā video, sola pašvaldība.

Jau kopš pagājušās piektdienas, 23.augusta, būvdarbus iespējams vērot arī portāla irliepaja.lv tīkla kamerā. Tādējādi Lielā dzintara celtniecības gaitu tiešraidē var redzēt no diviem dažādiem leņķiem.

Db.lv rakstīja, ka šā gada 1. augustā,tika parakstīts būvniecības darbu un autoruzraudzības līgums par koncertzāles Lielais dzintars būvniecību Liepājā. Autoruzraudzības līgums tika parakstīts ar austriešu arhitektu Folkeru Gīnki, savukārt par būvniecības darbiem ar uzņēmumu Merks.

Liepājas daudzfunkcionālā centra būvniecības, būvuzraudzības un autoruzraudzības izmaksas kopsummā ir 21,27 milj.Ls (bez PVN). Būvniecības darbi tiks veikti laika posmā no 2013.–2015. gadam.

Būvdarbi tiks veikti atbilstoši PS Giencke & Company – Latvija izstrādātajam tehniskajam projektam Liepājas daudzfunkcionālais centrs„Lielais dzintars Radio ielā Nr.8, Liepājā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra