K.Ulmaņa gatves satiksmes pārvada remonts izmaksās 2 063 907 latus, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā publicētā informācija par iepirkuma konkursa rezultātiem.

Projektam plānots piesaistīt Eiropas reģionālais attīstības fonda līdzekļus no darbības programmas Infrastruktūra un pakalpojumi apakšaktivitātes Satiksmes drošības uzlabojumi Rīgā.

Iepriekš tika prognozēts, ka remonta izmaksas varētu sasniegt pat 4,5 miljonus latu.

Rīgas domes Satiksmes departamenta izsludinātajā iepirkuma konkursā saņemti seši pieteikumi, no kuriem par izdevīgāko atzīts SIA Tilts piedāvājums. Aptuveni 18% no kopējā darbu apjoma uzņēmums uzticēs apakšuzņēmējiem.

Plānots, ka būvdarbi būs jāsāk 15.aprīlī un tilta remonts jāpabeidz līdz šā gada 29.novembrim.

Kā ziņots, jau šopavasar remonta laikā satiksme uz tilta tiks daļēji slēgta - noņemot sadalošo barjeru, satiksme tiks organizēta pa divām joslām vienā no tilta pusēm.

Satiksmes departamenta transportbūvju uzturēšanas speciālists Tālivaldis Vectirāns aģentūrai LETA iepriekš pastāstīja, ka pārvadam tiks veikts pilns remonts - tā virskārta tiks nojaukta līdz sijām, tiks uzliktas jaunas seguma plātnes, hidroizolācija un jauns asfalta segums. Vienlaikus remonta laikā viena no ietvēm tiks paplašināta līdz 2,5 metriem, lai pār tiltu varētu ērti pārvietoties velosipēdisti, savukārt tilta malās tiks uzstādītas skaņas barjeras.

LETA jau ziņoja, ka Rīgas domes Satiksmes departamenta speciālisti konstatējuši, ka Ulmaņa gatves satiksmes pārvada pār dzelzceļu atsevišķi elementi ir avārijas stāvoklī, turklāt satiksmes pārvada ikdienas uzturētājs SIA Rīgas tilti, veicot plānotās apskates, ziņo par tehniskā stāvokļa pasliktināšanos.

Sākot ar pagājušā gada 1.augustu, uz satiksmes pārvada noteikts transportlīdzekļu ātruma ierobežojums 40 kilometri stundā, kā arī labajā joslā abos braukšanas virzienos kustība atļauta tikai transportam, kura masa nepārsniedz 3,5 tonnas.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra