Rīgas Centrāltirgus noslēdzis konkursu par tehniskā projekta izstrādi tirgus teritorijas kanālmalas rekonstrukcijai. Konkursā noskaidrojies, ka tehnisko projektu izstrādās personu apvienība ARH Studija, kas piedāvāja šos darbus veikt par 25,7 tūkstošiem latu, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Personu apvienība bija arī vienīgā, kas iesniedza savu piedāvājumu. Iepriekš personu apvienība darbojās ar nosaukumu Ozola & Bula arhitektu birojs un Baltex Group. Personību apvienībā darbojas divi iepriekš minētie biedri.

Projekta ietvaros kanālmalu paredzēts atjaunot divos posmos - no Maskavas ielas līdz Prāgas ielai un no Prāgas ielas uz Gogoļa ielas pusi. Transporta kustības zonā tiek plānots nomainīt asfalta segumu un veikt bruģa remontu. Tāpat paredzēts sakārtot lietusūdeņu novadīšanas sistēmu, atkritumu konteineru novietni, aizsedzot to garāmgājēju acīm, kā arī veikt kāpņu un noliktavas ieejas mezgla remontu un Centrāltirgus ielas atbalsta sienas remontu. Plānots veikt estētiski un arhitektoniski kvalitatīvu kanālmalas parapeta pacelšanu, lai ierobežotu redzamību uz saimniecisko zonu no publiskās ārtelpas. Pojekta izstrādātājiem būs jādomā arī par plūdu seku mazināšanu.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra