Šodien tiek uzsākts Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas A korpusa pirmās kārtas būvniecības pirmais posms, kas paredz teritorijas sagatavošanu un būvlaukuma ierīkošanu.

18. februārī tika parakstīts līgums par slimnīcas jaunās ēkas būvniecības uzsākšanu. Slimnīca par 39,09 miljoniem latu būvēs jaunu korpusu. Darbus veic apvienība SIA Skonto būve un SIA Re&Re.

Saskaņā ar līguma termiņiem tiek uzsākts A korpusa pirmās kārtas būvniecības pirmais posms. Lai sagatavotu būvlaukumu un uzsāktu līgumā paredzētos plānotos darbus, tiks veikta teritorijas atbrīvošana un daļēja koku izciršana, par ko Rīgas pilsētas Būvvaldē iesniegts pieprasījums un saņemta atļauja.

Kā informē Stradiņa slimnīcas Komunikācijas nodaļas pārstāve Iveta Šota, plānojot darbu secību un meklējot labākos risinājumus, uz laiku reorganizēta transporta un gājēju plūsma, kā arī autotransporta novietošana slimnīcas teritorijā.

Neskatoties uz būvniecības norisi, slimnīca ik dienas turpinās sniegt medicīnisko palīdzību iedzīvotājiem.

Slimnīcas jaunās ēkas būvniecības pirmās kārtas būvdarbi jāpabeidz 2015. gada jūlijā. Pirmās kārtas būvniecības darbu nodošanas termiņš ir 29 mēneši.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra