Ventspilī nodota ekspluatācijā rekonstruētā airēšanas bāze Dampeļi. Projekta ietvaros rekonstruēts laivu angārs un uzbūvēta jaunā servisa ēka.

Darbu pasūtītājs ir Olimpiskais centrs Ventspils, būvniecību no 2012. gada 14. marta līdz 2013. gada 21. janvārim veica SIA Pilsbūve, kas iepirkumā uzvarēja ar piedāvāto līgumcenu 527,8 tūkstoši latu. Savukārt tehnisko projektu par 14,5 tūkst.Ls izstrādāja SIA Rietumu projekti, liecina IUB informācija. Vēl par vairāk nekā 16 tūkstošiem latu iepirktas mēbeles un inventārs.

Db.lv rakstīja, ka līdzšinējās airēšanas bāzes ēkas ekspluatācijā nodotas 1962. gadā, tagad tā ir kļuvusi par mūsdienu standartiem atbilstošu sporta kompleksu. Bāzē regulāri trenējas 70 sportisti, pazīstamākie sportisti, kas izauguši Dampeļos ir Vilnis Baltiņš, Andris Tučs, Andrejs Prokopenko, Jeļena Rimare, informē OC ventspils.

Objekts atrodas Ventspilī, Tērauda ielā 19, Ventas upes kreisajā krastā. Realizējot projektu, ir rekonstruēts esošais laivu angārs, bet līzšinējās ģērbtuvju un palīgtelpu ēkas vietā ir uzbūvēta jauna, divu stāvu servisa ēka. Pirmajā stāvā izvietota atlētikas zāle, mācību klase, laivu remonta darbnīca, savukārt otrajā stāvā – sportistu ģērbtuves, sauna, dušas un treneru telpas, radot iespēju treneriem pietiekami labi pārredzēt treniņu zonu - Ventas upi. Bāzes vajadzībām izbūvēta arī jauna laivu piestātne, kā arī labiekārtota teritorija, izveidots sporta laukums ar mākslīgo segumu.

Airēšanas bāzes svinīga atklāšana plānota līdz ar airētāju jaunās sezonas sākumu, 2013. gada aprīļa beigās. Dampeļos varēs attīstīt arī jaunus sporta veidus kā, piemēram, veikbordu.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra