Ventspilī par vairāk nekā 438,9 tūkstošiem latu tiks atjaunota Sporta iela un automašīnu stāvlaukums, un šos darbus veiks SIA Variants, kas uzvarēja Ventspils pilsētas pašvaldības iestādes Komunālā pārvalde izsludinātajā iepirkumu konkursā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Ielas un stāvlaukuma atjaunošana notiks Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta «Ventspils publiskās infrastruktūras attīstība un kvalitātes uzlabošana, pilnveidojot uzņēmējdarbības vidi pilsētā» ietvaros. Tāpat projekta realizēšanā tiks piesaistīti valsts budžeta līdzekļi.

SIA Variants šā gada maijā uzvarējis arī vairāk nekā 1,73 miljonu latu apjomīgā iepirkumā par pievadceļu rekonstrukciju Ventspils brīvostas teritorijā esošajiem termināļiem un industriālajām zonām, ko izsludināja Ventspils brīvostas pārvalde.

Uzņēmums ir reģistrēts 1991. gadā Ventspilī. Tā apgrozījums 2012. gadā veidoja vairāk nekā 3,8 miljonus Ls, bet peļņa bija 19,6 tūkst. Ls. SIA Variants pērn strādāja 72 darbinieki, bet uzņēmuma valdē darbojas tās priekšsēdētājs Kaspars Ēcis un valdes loceklis Jānis Andersons.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra