Liepājas Valsts tehnikums noslēdzis vairāk nekā 8,3 miljonus latu vērtu konkursu par mācību, darbnīcu un dienesta viesnīcu ēku būvniecība. Tāpat noslēdzies arī vairāk nekā 4,3 miljonu latu apjomīgs iepirkumu konkurss par Valmieras Profesionālās vidusskolas būvniecību, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

Konkursā noskaidrojies, ka ka Valmieras Profesionālās vidusskolas būvniecību veiks SIA Merks, savukārt Liepājā darbus veiks pilnsabiedrība Piegādātāju apvienība Rbsskals, Rbsskals Būvvaldība un Rbsskals Būvsabiedrība.

Db.lv jau informēja, ka šīs nedēļas sākumā tika paziņoti rezultāti arī Jelgavas Tehnikuma rekonstrukcijas iepirkumu konkursā. Tajā par uzvarētāju pasludināts SIA Arčers, kas apņēmās darbus veikt par 6,6 miljoniem latu.

Kopumā ieguldot 90 miljonus latu, Latvijā plānots izveidot 11 profesionālās izglītības centrus. Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējums šim nodomam ir 84 534 755 lati, bet valsts budžeta līdzfinansējums - 6 173 485 lati.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra