Dienas Bizness

 • 30 ceturtdiena,
  marts

  Nanija, Ilgmārs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8639

  USD: 1.0748

Ekonomika

FOTO: Māja par 139 tūkstošiem dolāru, ko var uzstādīt nepilnās trīs nedēļās    13

Hjūstonas-Tillotsonas dekāns Džefs Vilsons pavadījis divus gadus Teksasā, dzīvojot kā bezpajumtnieks, un šī pieredze viņam ļāvusi izprast minimālista dzīvesveidu, iedvesmojot 2015.gadā radīt mājokļu startup uzņēmumu Kasita, raksta Business Insider.

«Kamēr eksperiments notika pilnā sparā, pieredze, ko guvu, dzīvojot mazā un vienkāršā vietā, radīja lielu iespaidu,» skaidro Dž. Vilsons. «Gada beigās es pametu bezpajumtnieka dzīvi ar ideju par jaunu mājokļa kategoriju – mazu dizaina māju, kas ir kā risinājums augošajai īpašumu krīzei,» viņš skaidro.

Kasita piedāvā mājokļus, kurus var novietot atsevišķā teritorijā vai pielāgot jau esošajam mājoklim. Šīs ēkas var salikt aptuveni 2-3 nedēļu laikā. Mājokļa platība ir 32 ,7 kvadrātmetri un patlaban uzņēmums tos tirgo par 139 tūkstošiem dolāru.

Galerijā augstāk iespējams aplūkot šo mājokli!
 

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

Ekspluatācijā nodots Stradiņa slimnīcas jaunais korpuss

Ekspluatācijā nodots Stradiņa slimnīcas jaunais korpuss

Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca ir saņēmusi no Rīgas pilsētas būvvaldes apstiprinājumu par jaunā korpusa pieņemšanu ekspluatācijā. Būvvaldes inspektoru vizīte slimnīcā notika 29. martā, informē slimnīcas pārstāvji. Ēkā...

Reklāma