Dienas Bizness

 • 29 sestdiena,
  aprīlis

  Vilnis, Raimonds, Laine

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Mazais bizness

Mana pieredze: Šobrīd tirdzniecībā - klusā sezona  9

Rotu zīmola Crownbush radītāja Ilze Kronbuša uzskata, ka nav obligāti jāpucējas katru dienu vai pārmērīgi, bet reizi pa reizei, piemēram, ejot uz teātri, tas palīdz radīt iekšēju pacēlumu. «Citādi dzīve sanāk tāda pliekana – vieni vienīgi pienākumi. Rotāšanās palīdz radīt skaistu mirkli, kad apstāties un pabūt ar sevi,» viņa spriež.

Pirms vairākiem gadiem Ilze mēdza ar savām rotām doties uz dažādiem birojiem pie dāmām. Šobrīd tas vairs nav aktuāli, un viņas rotas nopērkamas vairākos veikalos Rīgā. Reizēm māksliniece piedalās arī tirdziņos, viņas iecienītākais ir Brīvdabas muzeja mūsdienu amatniecības gadatirgus. «Uz to braucu jau vairākus gadus, tas man patīk vislabāk. Tā ir iespēja satikt savus klientus. Tā man ikdienā pietrūkst. Man ārkārtīgi patīk parunāties, vērot, kā sievietes piemēra rotas,» saka Ilze.

Šobrīd tirdzniecībā vērojama klusā sezona – kustība atsākšoties aprīlī, viņa prognozē. Katru gadu ir vērojams mierīgāks periods starp Jauno gadu un pavasari. Šajā laikā var vairāk pievērsties jaunu ideju attīstīšanai un rotu darināšanai, lai gatavotos sezonai. Vislabāk Ilzes rotas pērk tūristi.

Crownbush rotu raksturojošs elements ir aizdares bante, kas ļauj variēt ar aksesuāra augstumu.

Visu rakstu Atslēgu rod individuālā pieejā lasiet 14. marta laikrakstā Dienas Bizness.

Saistītie raksti

Komentāri

 • mjā

  pirms mēneša, 2017.03.14 09:55

  jau apnikuši šitie regulārie mega raksti par aprocītēm, bantītēm, kruzulīšiem un zeķītēm, kurus pārdod divos eksemplāros mājražotājas. tiešām valstī nav normālu uzņēmēju? Jeb arī DB tālāk par savām Rīgas draudzenēm nesniedzas?

  • Norvēģis

   pirms mēneša, 2017.03.14 13:17

   +5 -2

   Tad, kad darbojies " normālā uzņēmumā" un aizvien vairāk saskaries ar termiņu kavējumiem, neapmaksātiem darbiem, tiesu sistēmas pokujismu (5 gadu ilgi procesi) un nemitīgām noteikumu izmaiņām, saproti, ka kaut kas jāmaina.Un šāda mājamatniecība nav ne ar ko sliktāka par jebkuru citu privātbiznesu Latvijas apstākļos.
   Lai gan šo konkrēto dāmu nevajadzēja intervēt - viņai nav normāla mārketinga.Vietējās bodēs tirgo tikai lūzeri.

 • sdf

  pirms mēneša, 2017.03.14 10:47

  Ko tad tu gribeji, vispar? CIlvekiem algas nemaksaa normalas, tie iet un amatnieko pashi uz sevi. Rezultats- kaudzem siiku uznemumu un amatnieku, bet nav lielu, speciigu uznemumu, jo notiek "skelshanaas" bez apstajas- darbinieki ik pa laikam panem uznemuma klientus pie sevis un taisa savu kantoriiti. Pec laika rikojas ar saviem darbiniekiem tapat kaa ar viniem (briesmigakie vergturi ir bijushie vergi...), kuri atkal piechakaree pashus... Un taa uz rinki vien!

 • hj

  pirms mēneša, 2017.03.14 13:25

  +1 -3

  div dienas atpakalj bija raksts par berza burtu razosanu, cerams pec menesa nebus atkal kartejais: tirgus nepazist kvalitati, tik cenu skatas

  • A

   pirms mēneša, 2017.03.14 17:11

   +2 -1

   Tie burti bija labi - apsveru pasākumiem tādus nomāt vai iegādāt, ir tīri ok kā dāvana. Domājams, ka noiets tam produktam būs - nav baigi daudz notirgots, bet ETSY no pircējiem labas atsauksmes, tātad uz pareizā ceļa.

 • Bullu baze

  pirms mēneša, 2017.03.19 20:13

  +0 -0

  Jāsaka godīgi dažas norotām tas izskatas kopija no made in china vai india no perļotāju materiālu veikala Buļļu bāzē. Copy-paste šarmantā elegance :D

 • pazīstu veco Jelgavnieci Ilzi

  pirms mēneša, 2017.03.19 20:17

  +2 -0

  Žuts pilna iedomīga vecene

 • pazīstu veco Jelgavnieci Ilzi

  pirms mēneša, 2017.03.19 20:17

  +2 -0

  žults

Reklāma