Dienas Bizness

 • 30 ceturtdiena,
  marts

  Nanija, Ilgmārs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8639

  USD: 1.0748

Mazais bizness

Sākam biznesu: Dizaina veikalu apvieno ar kafejnīcu  11

Biznesa ideju – apvienot dizaina veikalu ar kafejnīcu – pagājušajā vasarā izmēģina Jūrmalā, bet tagad to plašāk realizē Rīgā

Pirms diviem mēnešiem galvaspilsētas centrā durvis vēris jauns konceptveikals BOLD, kurā atrodamas Baltijas un citu neatkarīgo dizaineru radītās lietas – apģērbs, mājlietas un mēbeles, kā arī gardas kūkas. BOLD izveidojusi Krista Birmane, modele Beāte Stivriņa un mākslinieks Bruno Birmanis. Viņi pārstāv plašu modes, mājas un interjera priekšmetu, aksesuāru klāstu no vairāk nekā 60 Latvijas, Lietuvas un Igaunijas dizaineru radītām kolekcijām. Tieši tādēļ tika izvēlēts nosaukums BOLD, kas nozīmē The Best of Local Design (labākais lokālais dizains). «Biznesa idejas pirmsākumi meklējami pagājušā vasarā, kad mēs ar vīru Jūrmalā atvērām nelielu konceptveikalu un kafejnīcu, kurā tika piedāvāts Latvijas dizaina apģērbs un interjera priekšmeti, kā arī Illy kafija un zīmola Annas Pannas kūkas. Vasaras sezona tika veiksmīgi aizvadīta un kūrortpilsētā veikalu aizvērām ciet, bet sapratām, ka šāda kombinācija cilvēkiem patīk un ideju var attīstīt jaunā līmenī,» stāsta SIA BOLD Concept Store līdzīpašniece Krista Birmane.

Projekts īstenots aptuveni mēneša laikā.

Visu rakstu Sapulcē Baltijas dizainu lasiet 8. februāra laikrakstā Dienas Bizness.

Saistītie raksti

Komentāri

 • Dimebagdarell

  pirms mēneša, 2017.02.08 10:17

  +1 -0

  Izskatās ļoti labi.

  Man Patīk!

  .....Un cerams, ka kafejnīcas piedāvājums arī patīkami pārsteigs.....

 • K2

  pirms mēneša, 2017.02.08 10:18

  +0 -2

  Veikalam ir jātaisa maksimāli lielu apgrozījumu, nez vai tas līmējas kopā ar slowfood un tējas dzeršanu. Pieļauju, ka rezultātā tā dizaina lieta maksās kosmosu, jo kā gan citādi atpelnīt investēto. Un kas ar deratizāciju uc kulinārijas pielikumiem??

 • Anna

  pirms mēneša, 2017.02.08 10:26

  Es parasti šādiem veikaliem eju garām. Tie pāris plaukti, kuros haotiski izkārtots viss iespējamais, galīgi nemudina iet iekšā. Un sajūta, ka tur bez 100 eiro vispār nav, ko darīt.

 • gf

  pirms mēneša, 2017.02.08 12:26

  +8 -0

  īstas dizaina lietas pērkot kafiju būtu jādod par brīvu :)

 • Santa

  pirms mēneša, 2017.02.08 13:50

  +3 -0

  Pagājušajā vasarā biju šajā kafejnīcā/veikalā Jūrmalā un bija tiešām ļoti omulīgi, ērti un skaisti. Kafejnīcā dzērieni un uzkodas - kvalitatīvas un gardas, par adekvātu cenu, kā arī tā lieliskā iespēja novērtēt, ko jaunu un skaistu mūsu mākslinieki un citi radošie ļaudis ir paveikuši. Prieks par cilvēkiem, kas vairo skaisto. Noteikti aiziešu arī Rīgā palūkot, vai ir līdzīgi! :)

 • Te esmu bijis

  pirms mēneša, 2017.02.08 17:50

  +2 -1

  Eklēri garšīgi. Lieliski, glauni vīriešu krekli. Tie kuri iepērkas centrāltirgū vai h&m, te nav ko darīt. Par kvalitāti un dizaini jāmaksā. Zinātāji sapratīs un novērtēs

 • pirms mēneša, 2017.02.08 19:30

  +2 -2

  Iegriezos ar ģimeni pievakarē. Kārojās kautko garšīgu un tēju. Ievēroju, ka eklēri tādi aprasojuši un tapēc jautāju vai svaigi, uz ko man atbildēja, ka esot vakar cepti. Cena augsta un eklēri veci...saminstinājos un tad mani "nobeidza" pārdevējs ( vai varbūt īpašnieks ) ar piebildi- Uz vietas ēst nevarēs, jāņem kūkas līdzi.
  Savu kāju tur vairs nesperšu....tāda nekaunība...

 • gena

  pirms mēneša, 2017.02.09 09:00

  +0 -0

  pamatbizness ir kūciņas/kafija vai dizaina lietas? subjektīvais viedoklis par šādiem iestādijumiem ka pārdod dārgas maizītes, kafiju un tā starp citu plauktos reti saliktas dažas mantas (moš kāds kautko nopērk). šāds iestādījums varētu aiziet kāda metrapolē.. bet varbūt vienkāsi esmu konservatīvs un bizness aiziet uz urrā, katrā ziņa lai izdodas.

 • jupis

  pirms mēneša, 2017.02.09 20:08

  +3 -0

  izlasīju visu rakstu un pārsteidza Ditas Danosas kā komentāra sniedzējas teiktais, ka tirgū sevi ir veiksmīgi pierādījuši un ilgi pastāv 3 veikali - taste latvia, paviljons un klase. Viņa aizmirsa tikai piebilst uz kā rēķina viņi pastāv! Šo "flagmaņu" pastāvēšanas recepte maksājumu kavējumi un lielie parādi piegādātājiem - dizaineriem.

 • Jeblāns Tarāns

  pirms mēneša, 2017.02.11 11:07

  +0 -0

  Apvienoja bezjēdzīgo ar nevajadzīgo un nosauca par merčendaizenmārketonen hujakc-hujakc.

 • Cityfinances

  pirms 5 dienām, 2017.03.25 12:29

  +0 -0

  Kredīts uzņēmumiem uz ļoti izdevīgiem noteikumiem, piesakies jau tūlīt un piesaisti naudu! Vairāk info: https://www.cityfinances.lv/kredits-uznemumiem/

Reklāma