Tiesību aktu vietne Likumi.lv no šodienas darbojas jaunā versijā, kas dos tās lietotājiem plašākas iespējas. Jāmin, ka iepriekšējā Likumi.lv versija darbojās piecus gadus.

Turpmāk lietotājiem, autorizējoties caur kādu no sociālajiem tīkliem vai reģistrējoties vietnē, bus iespēja personalizēt saturu. Piemēram, veidot savus tiesību aktu sarakstus, pievienot tiesību aktiem un arī pantiem personīgās piezīmes u.c. Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Mārtiņš Lazdovskis norādīja, ka šis pakalpojums būs bez maksas.

Vietnei izstrādāta arī mobilā versija. Latvijas Vēstnesis valdes priekšsēdētāja Daina Ābele atzīmēja, ka vietne faktiski ir radīta no jauna. Projekts uzsākts pirms gada, un tā izmaksas bijušas 4,5 tūkst. Ls, kas ietver sevī dizaina izstrādi, ko veikusi aģentūra Cube. Parējais paveikts no pašu resursiem, piebilda D. Ābele.

Kā liecina Tieslietu ministrijas sniegtā informācija, vidēji mēnesī Likumi.lv apmeklē 12% līdz 14% Latvijas reālo interneta lietotāju. Vidēji darbdienā pakalpojums tiek apmeklēts ap 40 tūkst. līdz 50 tūkst. reižu, mēnesī tam vairāk nekā viens miljons vizītes un ap 380 tūkst. unikālo lietotāju.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra