Dienas Bizness

 • 17 trešdiena,
  septembris

  Vera, Vaira, Vairis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.7992

  USD: 1.2949

Pasaulē

sxc

Vācijā valsts darbinieks, aizejot pensijā, atzinies, ka 14 gadus saņēmis algu, nedarot neko  11

Vācijā valsts darbinieks nosūtījis atvadu e-pastu 500 kolēģiem, pastāstot, ka viņam samaksāti 745 tūkstoši eiro par nekā nedarīšanu, vēsta thelocal.de.

Viņš rakstījis, ka 14 gadus bijis «klāt, bet ne īsti tur». Viņš bijis nodarbināts kā inženieris valsts mērniecības birojā Ziemeļreinā-Vestfālenē, taču kaut kādā veidā viņam izdevies izvairīties no darba.

«Es aizeju pensijā pilnīgā gatavībā,» viņš rakstījis epastā un atklājis, cik viņam karjeras laikā samaksāts par nekā nedarīšanu - 745 tūkstoši eiro.

65 gadus vecais vīrietis gan neesot vēlējies, lai šī vēstule nonāk mediju rokās.

«Es vairāk neko negribu teikt,» viņš atcirtis vietējam laikrakstam Westfalen Post. «Šis epasts nebija domāts sabiedrības acīm,» viņš piebildis.

Mendenas, kur viņš strādāja, mērs jau paudis savu nepatiku pret šo gadījumu un sacījis, ka epasts viņā izraisījis dusmas, jo šis cilvēks nekad neesot sūdzējies par darba trūkumu.

Jaunākās ziņas kategorijā

Vācijas investoru noskaņojums gandrīz divu gadu zemākajā līmenī

Septembrī Vācijas investoru noskaņojums sarucis līdz vājākajam līmenim 21 mēneša laikā, pieaugot politiskajai spriedzei Eiropā, pat ņemot vērā Eiropas Centrālās bankas ieviestos ekonomikas stimulēšanas pasākumus, raksta Bloomberg. ZEW...

Reklāma