Dienas Bizness

 • 4 trešdiena,
  marts

  Alise, Auce, Enija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.7259

  USD: 1.1124

Pasaulē

sxc

Vācijā valsts darbinieks, aizejot pensijā, atzinies, ka 14 gadus saņēmis algu, nedarot neko  11

Vācijā valsts darbinieks nosūtījis atvadu e-pastu 500 kolēģiem, pastāstot, ka viņam samaksāti 745 tūkstoši eiro par nekā nedarīšanu, vēsta thelocal.de.

Viņš rakstījis, ka 14 gadus bijis «klāt, bet ne īsti tur». Viņš bijis nodarbināts kā inženieris valsts mērniecības birojā Ziemeļreinā-Vestfālenē, taču kaut kādā veidā viņam izdevies izvairīties no darba.

«Es aizeju pensijā pilnīgā gatavībā,» viņš rakstījis epastā un atklājis, cik viņam karjeras laikā samaksāts par nekā nedarīšanu - 745 tūkstoši eiro.

65 gadus vecais vīrietis gan neesot vēlējies, lai šī vēstule nonāk mediju rokās.

«Es vairāk neko negribu teikt,» viņš atcirtis vietējam laikrakstam Westfalen Post. «Šis epasts nebija domāts sabiedrības acīm,» viņš piebildis.

Mendenas, kur viņš strādāja, mērs jau paudis savu nepatiku pret šo gadījumu un sacījis, ka epasts viņā izraisījis dusmas, jo šis cilvēks nekad neesot sūdzējies par darba trūkumu.

Jaunākās ziņas kategorijā

Biznesa aktivitāte augusi četrās lielākajās Eiropas ekonomikās

Pirmo reizi gandrīz gada laikā palielinājusies biznesa aktivitāte visās četrās lielākajās eirozonas ekonomikās, kas nozīmē, ka vārgā atveseļošanās sāk kļūt ilgtspējīga, raksta Bloomberg. Ražošanas un pakalpojumu sektoru iepirkumu...

Reklāma