Noslēdzies SIA Alfa agro izsludinātais iepirkums par lucernas granulu uzglabāšanas kompleksa izveidi, liecina paizņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Iepirkuma priekšmets ir lucernas granulu uzglabāšanas torņi ar uzlādes un izlādes norijām un transportieriem. Transportiera ražīgumam jābūt vismaz 80 tonnām stundā.

Konkursā tika saņemti trīs pretendentu pieteikumi, un par uzvarētāju atzīts SIA Mītavas celtnieks piedāvājums. Uzvarētāja piedāvātā līgumcena ir 1,138 miljoni eiro.

Db.lv jau rakstīja, ka martā noslēdzās SIA Alfa agro izsludinātais iepirkums par lucernas granulu uzglabāšanas torņu un ar tiem saistītā aprīkojuma iegādi. Konkursā uzvarēja SIA Investa, kuras piedāvātā līgumcena ir 715,8 tūkstoši eiro.

SIA Alfa Agro ir 100% LPKS Agrario meitas uzņēmums. Kompānija ir dibināta 2013. gadā ar mērķi atgriezt augu sekā tauriņziežus kā trešo kultūru, un patlaban galvenais uzsvars tiek likts uz lucernas audzēšanu un pārstrādi. Lai saražoto varētu eksportēt un piedāvāt augstas kvalitātes produkciju, uzņēmums izveidojis zāles miltu un granulu rūpnīcu, kas sāka ražošanu šā gada jūlijā ar plānoto lucernas pārstrādes jaudu 12 tūkstoši tonnu gadā. 2015.gada plānotā pārstrādes jauda 4000-5000 tonnu gatavās produkcijas.

Uzņēmums informē, ka pagājušajā nedēļā jaunajā ražotnē iekārtu izmēģināšanas režīmā uzsākās lucernas granulēšana.

SIA Alfa agro izsludinājusi vēl citus iepirkumus. Kompānija vēlas iegādāties konveijera tipa kalti lucernas siena žāvēšanai (paredzamā līgumcena ir 500 tūkstoši eiro), karstā gaisa ģeneratorus (parefzamā līgumcena ir 550 tūkstoši eiro) un ķīpu smalcināšanas līniju (paredzamā līgumcena ir 90 tūkstoši eiro).

Iepirkumi tiek īstenoti ar Lauku atbalsta dienesta finansējuma palīdzību.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra