Latvijas dizaina zīmols an&angel dizaina un interjera priekšmetu izstādē Maison&Objet, kura no 4.septembra līdz 8.septembrim norisināsies Parīzē, pirmo reizi iepazīstinās plašāku auditoriju ar jaunāko trauku kolekciju TITAN, informē uzņēmumā.

Jaunā kolekcija ir 100% roku darbs, veidota no vairāku slāņu krāsota stikla. Šīs kolekcijas trauki būs pieejama ierobežotā skaitā. Trauku iekšpuse ir pārklāta ar ļoti plānu titāna kārtu, kurai piemīt zeltains spīdums. Katrs kolekcijas trauks ir unikāls, jo to iekšpusi klāj ar roku veidoti šļaksti, kuru raksts katram traukam ir atšķirīgs. TITAN kolekcijas trauki pieejami trīs dažādās formās, melnā un baltā krāsā.

an&angel Parīzes izstādē piedalīsies jau sesto reizi un uzņēmuma mērķis ir paplašināt eksporta apjomu, stāsta an&angel direktore Agnese Garā – Nīmane.

Jaunā kolekcija vispirms tiks prezentēta Parīzes izstādē, kurā an&angel dalība tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru. Pēc tam tā būs pieejama zīmola salonveikalā Rīgā. Trauku cena ir sākot no 98 eiro.

Maison&Objet ir viena no vadošajām un nozīmīgākajām dizaina un interjera priekšmetu (dzīvesstila) izstādēm Eiropā, kur tiek prezentētas jaunākās interjera dizaina tendences un kur vienkopus tiekas ražotāji, dizaineri un tirgotāji. Izstādē ik gadu redzams viss jaunais, kas parādījies pasaules tirgū plaša patēriņa, tekstila, mēbeļu un interjera dizaina jomā.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra