Latgales reģiona uzņēmums SIA Antaris pagājušajā gadā attīstījis ražošanu, kopumā saražojot 164 tonnu sausbaranciņu un baranku, 175 tonnu cepumu, 292 tonnu kulinārijas un gaļas izstrādājumu, 200 tonnu smalkmaizīšu, kā arī kūkas, tortes, konfektes un citu produkciju, liecina Lursoft dati.

Kopumā SIA Antaris 2014.gadā apgrozījis 27,355 miljonus eiro, pēc nodokļu nomaksas nopelnot 255,298 tūkstošus eiro. Salīdzinot ar 2013.gadu, pērn uzņēmuma peļņa augusi vairāk nekā astoņas reizes. Lielāko daļu jeb 88,18% no SIA Antaris apgrozījuma pagājušajā gadā veidojuši ieņēmumi no mazumtirdzniecības.

2015.gadā SIA Antaris iecerējis paplašināt pašražotās produkcijas apjomu par 15%. Uzņēmums noslēdzis līgumus ar pircējiem, tostarp SIA Rimi Latvia par SIA Antaris produkcijas realizāciju ar Rimi zīmolu.

Šogad SIA Antaris uzsācis sadarbību ar Elvi zīmolu – franšīzi, mazumtirdzniecības tīklā veicot vizuālās reklāmas nomaiņu, preču sortimenta ieviešanu pēc Elvi standartiem, kā arī tiek veiktas kardinālas mārketinga izmaiņas, lai piesaistītu pircējus, kā arī veikti pasākumi, lai palielinātu katras firmas struktūrvienības rentabilitāti.

SIA Antaris iecerējis atvērt četrus AlkOutletus un divus pārtikas veikalus pēc Elvi standartiem, kā arī paredzēta piecu lielāko veikalu rekonstrukcija un aprīkojuma nomaiņa.

SIA Antaris reģistrēts 1991.gadā un pieder Oksanai Očeredņukai un Antonijam Samburam. Pērn nodokļu maksājumos valsts budžetā uzņēmums samaksājis 2,92 miljonus eiro.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra