Liepājas metālkomponentu ražotāji LSEZ J.J.Stainless SIA un SIA J.J.Metal, kuri ir arī Dānijas uzņēmuma J.J.Stål uzņēmumi, nolēmuši apvienoties, sākot ar šā gada 1.februāri.

Apvienošana norisināsies, pievienojot J.J.Metal pie J.J.Stainless. Tā rezultātā J.J.Metal beigs savu pastāvēšanu kā atsevišķa juridiska persona, un visas J.J.Metal saistības tiks pārnestas uz J.J.Stainless. Apvienošana tiekot veikta, lai vienkāršotu grāmatvedības un administratīvās funkcijas.

«Pēdējos gadus esam sekojuši apdomīgai izaugsmes politikai un tagad vēlamies vienkāršot uzņēmumu struktūru mūsu klientiem, piegādātājiem un darbiniekiem. Sākam ar radniecīgu sinerģiju izmantošanu apvienojot abus mums piederošos Latvijas uzņēmumus,» norāda CEO J.J.Stål pārstāvis Lars-Bo Kristensens.

Viņš arī piebilst: «Mācoties no finanšu krīzes, mēs nevēlējāmies nevajadzīgi palielināt fiksētās izmaksas, pirms neesam pārliecinājušies par jauno iniciatīvu efektu. Papildus citām darbībām mēs izvietosim abu esošo uzņēmumu sagādes procesus vienotā sagādes daļā, apvienosim abus finanšu departamentus un arī personāldaļas. Papildus mēs strādājam pie ISO 9001-sertificēšanas apvienotajam uzņēmumam, kas arī uzliek papildu prasības mūsu iekšējiem resursiem.

Ar šo pašu datumu Dānijas J.J.Stål un tā meitas uzņēmums Latvijā maina nosaukumu uz Jensen Metal.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra