SIA RCG Lighthouse piesaistot investīciju fonda FlyCap investīcijas, ir kļuvis par lielāko apgaismojuma energoefektivitātes uzņēmumu Baltijā, kurš sniedz apgaismojumu kā ārpakalpojumu.

Savukārt lielākais ieguldītājs FlyCap fondā ir SIA Latvijas Garantiju aģentūra (LGA).

LED apgaismojums jau sen ir sevi praksē pierādījusi tehnoloģija, tomēr plašais piedāvājums un salīdzinoši augstā cena kavē uzņēmumus veikt investīcijas apgaismojuma energoefektivitātes uzlabošanā. Tādēļ esam radījuši starptautiski konkurētspējīgu biznesa modeli, sniedzot apgaismojumu kā ārpakalpojumu, kas klientam nodrošina 100% garantētu ietaupījumu, atbrīvošanos no apgaismojuma uzturēšanas izmaksām, tiešsaistes monitoringu ar regulārām atskaitēm, ietaupītu laiks pamatbiznesam, kā arī mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi, uzsver SIA RCG Lighthouse valdes priekšsēdētājs Kaspars Osis.

FlyCap partneris Jānis Liepiņš norāda, ka SIA RCG Lighthouse vadības komandas pieredze ir saistīta gan ar elektroenerģijas tirdzniecību, gan nekustamā īpašuma apsaimniekošanu un apstrādes rūpniecību, kas palīdz precīzi saprast klienta apgaismojuma vajadzības. Savukārt vairākus gadus rūpīgi attīstītā sadarbība ar apgaismojuma sistēmu ražotājiem ļauj sasniegt optimālāko cenas un kvalitātes balansu. Tādēļ uzskatu, ka SIA RCG Lighthouse piedāvātais risinājums uzņēmējiem ir ļoti izdevīgs, jo apgaismojuma kā ārpakalpojuma nodrošinātais izmaksu samazinājums dod tūlītēju pozitīvu ietekmi uz klientu peļņas rādītājiem.

FlyCap investīcijas palīdzēs SIA RCG Lighthouse uzstādīt klientiem apgaismojuma sistēmas aptuveni 1 miljona eiro vērtībā, kas radīs vairāk nekā 5,5 miljonu kWh/gadā samazinājumu. Atbilstoši Latvijas CO2 emisijas faktoram tas ir vairāk nekā 2200 tonnu CO2/gadā samazinājums, kas salīdzināms ar 1 300 automašīnu radīto CO2 gada laikā.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra