Ar krāsām uz Japānu

Ražošana
2015. gada 25. februāris 12:00

Darbinieces no Iecavas novada krāsu ražotnes Paint Eco kopš pirmdienas, 23. februāra, atrodas Japānas galvaspilsētā Tokijā, kur piedalās būvniecības tehnoloģiju izstādē, lai rastu nākotnes eksporta tirgu, vēsta reģionālais laikraksts Bauskas Dzīve.

Ražotnē izgatavo dabiskās beices, krāsas, mēbeļu vasku, turklāt daži produkti paredzēti ne tikai kokam, bet arī apmetumam, metālam, akmeņiem un citiem celtniecības materiāliem.

Dalība ekspozīcijā Japānā ir tikai viens solis no uzņēmuma plānotajām darbībām, lai iekļūtu eksporta tirgū. Sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) plānots piedalīties izstādē Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā un meklēt noieta iespējas citās Eiropas valstīs.

«Strādājam programmā «Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings»,» atklāj zīmola Paint Eco īpašnieka uzņēmuma Linum Color Ltd. vadītāja Velga Balode. Komersante atzīst, ka sadarbība ar LIAA šajā jomā atrisinājusi daudz problēmu. Aģentūra palīdz sameklēt sadarbības partnerus ārvalstu tirgos, informē par produktu dizainerus, koka māju ražotājus, noteiktas valsts tirgū atlasa potenciālo klientu sarakstu. LIAA ir savas datubāzes, turklāt tā nosūta informāciju attiecīgās valsts valodā, jo aģentūrai gandrīz katrā valstī ir savi pārstāvji, kas var palīdzēt.

Linum Color Ltd. eksporta projektu vadītāja Ilze Hofmane informēja, ka 23. februārī uzņēmuma pārstāves ieradās Tokijā, kur plānots piedalīties izstādēs Eco House un Eco Building. Pēc tam iecerēta dalība ekspozīcijā Londonā Eco Build, kā arī piedalīšanās trīs izstādēs tepat kaimiņu valstī Lietuvā.

Plašāk - 25. februāra laikrakstā Bauskas Dzīve.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra