Gaļas pārstrādes uzņēmuma AS HKScan Latvia (bijušais Rīgas miesnieks) neto apgrozījums 2014. gadā saglabājās iepriekšējā gada līmenī un sasniedza 37,074 miljonus eiro, liecina Lursoft dati.

Pagājušo gadu gaļas pārstrādes uzņēmums aizvadīja ar peļņu, kas mērojama ar 129,362 tūkstošiem eiro, savukārt 2013. gadā uzņēmums nopelnīja 826,754 tūkstošus eiro pēc nodokļu nomaksas. HKScan Latvia 2014. gadā nodrošināja vairāk nekā 200 darbavietas.

HKScan Latvia arī 2014. gadā saglabāja savas līdera pozīcijas gaļas ražošanas nozarē, saskaņā ar aprēķiniem, aizņemot apmēram 30% no kopējā gatavo gaļas produktu tirgus Latvijā. Uzņēmumam līdera pozīcijas palīdzēja saglabāt jaunu produktu veiksmīga ievešana tirgū, kā arī mārketinga atbalsts un realizētā cenu politika klientiem.

HKScan Latvia vadība norāda, ka 2015. gadā plāno turpināt esošo produktu zīmolu stratēģiju. Tāpat uzņēmums turpinās fokusēties arī uz investīcijām ražošanā, lai nodrošinātu mūsdienīgu ražošanas vidi, nemitīgi uzlabojot ražošanas procesu un ražojot produktus atbilstoši patērētāju un likumu prasībām.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra