AS Valmieras stikla šķiedra un tās meitas sabiedrības – kopā dēvētas Valmiera Glass Grupa - šā gada deviņos mēnešos par 14% kāpinājušas konsolidēto neto apgrozījumu, sasniedzot 99,5 miljonus eiro, kas ir par 12,4 miljoniem eiro vairāk nekā analoģiskā periodā pērn.

Kā liecina grupas nerevidētie konsolidētie finanšu rezultāti Nasdaq Riga, šī gada deviņi mēneši ir bijuši ienesīgi, sasniedzot konsolidēto tīro peļņu 6,65 miljonu eiro apmērā, kas, savukārt, ir par 12% vairāk nekā 2014.gada trīs ceturkšņos.

Šā gada deviņos mēnešos AS Valmieras stikla šķiedra saražotā produkcija tika eksportēta uz 38 pasaules valstīm, eksporta apjomam sasniedzot 98%. Šajā periodā AS Valmieras stikla šķiedra turpināja stiprināt savas pozīcijas esošajos tirgos un kāpināja apgrozījumu. Galvenie produkcijas eksporta tirgi palikuši nemainīgi: Eiropas Savienības valstis (75%) un Ziemeļamerika (14%). Pārdošanas apjomi 2015.gada deviņos mēnešos attiecībā pret analogu periodu 2014.gadā pieauguši Eiropas Savienības (pieaugums par 13%) un Ziemeļamerikas (pieaugums par 30%) ģeogrāfiskajos tirgos.

Grupas uzņēmumi darbojas divos pasaules kontinentos trīs pasaules valstīs: Latvijā, Lielbritānijā un ASV. Grupā ietilpst četri uzņēmumi: mātes sabiedrība AS Valmieras stikla šķiedra un trīs tās meitas sabiedrības - Valmiera Glass UK Ltd. Lielbritānijā, Valmiera Glass USA Corp. un Valmiera Glass USA Trading Corp ASV.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra