Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  aprīlis

  Gundega, Terēze

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8442

  USD: 1.0881

Ekonomika

Atklās HansaMatrix Ventspils jauno ražošanas līniju  3

23. februārī Ventspils Augsto Tehnoloģiju parkā 1 norisināsies augsto tehnoloģiju uzņēmuma HansaMatrix jaunās ražošanas līnijas atklāšanas pasākums.

HansaMatrix Ventspils ražotnē uzstādīta kopumā piektā uzņēmuma elektronikas iespiedshēmu virsmas montāžas līnija, ar kuras palīdzību uzņēmums spēs montēt papildus līdz pat 60 000 komponenšu stundā, tādējādi turpinot attīstīt datu tīklu, industriālo, lietu interneta un citu produktu ražošanas apjomus.

Tiek prognozēts, ka HansaMatrix piektās līnijas izveide ne tikai palielinās Ventspils rūpnīcas ražošanas apmērus, bet arī radīs vairākas jaunas darba vietas nozares speciālistiem.

Jaunās ražošanas līnijas atklāšanas ceremonijā piedalīsies Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, HansaMatrix valdes priekšsēdētājs Ilmārs Osmanis, valdes loceklis un rūpnīcas vadītājs Aldis Cimoška, kā arī Ventspils pašvaldības pārstāvis Aivars Lembergs.

Komentāri

 • zināt

  pirms 2 mēnešiem, 2017.02.17 14:55

  +0 -0

  Ja jau informēt ,tad arī skaidrot ,ko nozīmē līnija ar vairākām jaunām darba vietām ? Ļoti garām skrienot arī par to ko tur ražos . Labi skan - lietu internetam ,bet konkrētāk ?

  • Charles

   pirms 2 mēnešiem, 2017.02.17 17:26

   +0 -0

   HansaMatrix ražo komponentes pēc citu firmu pasūtījumiem, tāpēc iepriekš nevar zināt, kas konkrēti tiks ražots uz šīs līnijas un rūpnīcā vispār.

 • darbinieks

  pirms 2 mēnešiem, 2017.02.21 18:43

  +0 -0

  HansaMatrix ražo mūsdienīgas elektronikas preces pēc pasūtījuma. No mikrodatoriem līdz super mākoņ tīkla komutatoriem.

Reklāma