SIA Cemex jau otro gadu tiek atzīts par labāko darba devēju Kurzemē, balstoties uz Ilgtspējas indeksa darba vides sadaļas rezultātiem.

«Mūsu uzņēmumā darbinieki vienmēr bijuši galvenā vērtība un lieliski apzināmies, ka tieši cilvēki ir tie, kas nosaka, cik veiksmīgs uzņēmums var kļūt. Tāpēc cenšamies nepārtraukti strādāt pie tā, lai nodrošinātu saviem darbiniekiem stabilu, komfortablu un, pats svarīgākais, drošu darba vidi,» saņemot Latvijas Darba devēju konfederācijas atzinības rakstu, teica SIA Cemex personāldaļas direktore Iveta Bukane.

Ilgtspējas indeksa kopējā novērtējumā Cemex iekļuva sudraba kategorijā. Indeksa zelta kategorijā iekļuva trīs uzņēmumi – Statoil, Aldaris un SEB banka. Pavisam šogad ar Ilgtspējas indeksa palīdzību vēlmi novērtēt ilgtspēju izteica 113 uzņēmumi, no kuriem 70 iesniedza savu pašvērtējumu. 50 no tiem kvalificējās bronzas, sudraba vai zelta kategorija. Pirms pašvērtējuma iesniegšanas uzņēmumi apliecina, ka tiem nav nodokļu parādu un tie darbiniekiem netiek maksāta alga aploksnēs.
Ilgtspējas indeksa iniciatori ir nacionālā līmeņa sociālie partneri – LDDK un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība, kuri tā īstenošanai piesaistījuši dažādu ilgtspējas jomu ekspertus.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra