Ditton Chain varēs «iziet» Eiropā

Ražošana
2011. gada 24. februāris 16:06

Ditton Chain modernizācijas projekts paredz uz esošās rūpnīcas bāzes izveidot ražotni, iegūstot iespēju ražot pievadķēdes, kas atbilst Eiropas tirgus prasībām. Projekta ietvaros paredzēts veikt ražošanas ēkas rekonstrukcijas darbus, veikt būvniecības uzraudzību un iegādāties nepieciešamo aprīkojumu.

Projekta realizācija tika sākta 2010. gada aprīlī, un to plānots pabeigt 2011. gada vasaras sākumā.

«Neskatoties uz sarežģītajiem laika apstākļiem, celtniecības darbi turpinās un  februāra vidū esam saņēmuši Lielbritānijā ražotās iekārtas – virpošanas un apstrādes centrus un Baltkrievijā ražotās metālapstrādes iekārtas. Tuvākajos mēnešos paredzēts saņemt augstas precizitātes preses, termiskās apstrādes un citas projektā paredzētās iekārtas. Lielākā daļa iekārtu ir ļoti specifiskas un tiek izgatavotas speciāli mūsu uzņēmuma vajadzībām,» DB skaidro SIA Ditton Chain valdes loceklis Raimonds Bruževičs.

Projekta kopējās izmaksas ir vairāk kā 7,2 milj. Ls, no kuriem 3 milj. Ls ir Eiropas Savienības Eiropas reģionālā attīstības fonda finansējums un vairāk kā 3 milj. Ls – bankas Citadele piešķirtais finansējums.  Atlikušo projekta realizācijai nepieciešamo finansējumu uzņēmums nodrošina no saviem līdzekļiem.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra