AS Rīgas siltums  siltumenerģijas tarifs no šā gada 1.marta salīdzinājumā ar februāri, samazinās par 3,4% un būs 53,68 eiro/MWh bez PVN, informē Rīgas siltuma pārstāve Linda Rence.

Šogad tarifs martā ir par 5% mazāks, salīdzinot ar siltumenerģijas tarifu pērnā gada martā, kad tas bija 56,47 eiro/MWh bez PVN.

Savukārt aprīlī sagaidāms, ka tarifs paliks nemainīgi zems un būs tāds pats kā martā - 53,68 eiro/MWh bez PVN, bet maijā tas visticamāk atkal samazināsies par 1,7% salīdzinot ar martu, un būs 52,76 eiro/MWh bez PVN.

Siltumenerģijas tarifs martā Rīgā ir stabili zemākais arī Baltijas valstu galvaspilsētu vidū. Tas ir par 24% mazāks nekā Viļņā un par 14% mazāks, salīdzinot ar apstiprināto siltumenerģijas tarifu Tallinā.

Siltumenerģijas tarifs martā, prognozes aprīlim un maijam noteiktas, pamatojoties uz akciju sabiedrības Latvijas Gāze šī gada 10.martā publicēto paziņojumu Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis - par dabasgāzes tirdzniecības cenu 256,12 eiro/tūkst.nm3 martā un prognoze aprīlim. Savukārt maijā prognozēts, ka dabasgāzes tirdzniecības cena samazināsies un būs 249,00 eiro/tūkst.nm3 .

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra