Ugunsgrēks SIA Ventspils nafta termināls (VNT) teritorijā ir lokalizēts un negadījumā cietušo nav, aģentūru LETA informēja uzņēmuma komunikācijas konsultante Elīna Dobulāne.

Pašlaik atklātas uguns negadījuma vietā vairs nav. VNT vadība apliecina, ka apdraudējums nepastāv ne uzņēmuma darbiniekiem, ne arī vietējiem pilsētas iedzīvotājiem. Lai noskaidrotu ugunsgrēka izcelšanās iemeslus, tiks sākta iekšējā izmeklēšana.
Cilvēki no notikuma vietas ir evakuēti. Notikuma vietā ir atslēgta elektrība, kā arī visa VNT darbība ir apturēta.

Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Viktorija Gribuste aģentūrai LETA uzsvēra - lai gan atklātas uguns negadījuma vietā vairs nav, ugunsgrēks vēl nav lokalizēts. VUGD turpina darbu negadījuma vietā, rezervuārs no sāniem tiek dzesēts, bet no augšas pildīts ar speciālām putām, lai novērstu atkārtotas aizdegšanās iespējamību, skaidroja Gribuste.

VUGD Ventspils daļas komandieris Aivars Raukaitis aģentūrai LETA pastāstīja, ka tukšajam rezervuāram remontdarbu laikā bija aizdedzies blīvējums ap peldošo alumīnija pontonu. Par aizdegšanās iemesliem pagaidām sīkākas informācijas nav. Notikuma vietā vēl strādā deviņas auto cisternas un divi pacēlāji. Pavisam notikuma vietā bija ieradušās 11 autocisternas. Bija iesaistīta gan VUGD, gan ostas uzņēmumu glābšanas tehnika.

Uzņēmuma vadība izsaka pateicību visiem iesaistītajiem darbiniekiem, citiem ostas uzņēmumiem, kā arī VUGD par palīdzību negadījuma novēršanā.

Kā ziņots, šodien ap plkst.17.25 VNT teritorijā remontdarbu laikā aizdedzies viens no uzņēmuma rezervuāriem, kurā neatradās naftas produkti.

VUGD izsaukumu uz notikuma vietu saņēma plkst.17.30. Kā aģentūru LETA informēja Gribuste, ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka ir aizdegusies tukša naftas rezervuāra vāka blīve no gumijas.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra