AS Rīgas siltums siltumenerģijas tarifs no šī gada 1.septembra, salīdzinot ar augustu, samazinās vēl par 2%, un tas ir 47,18 eiro/MWh bez PVN, informē uzņēmumā.

Siltumenerģijas tarifs Rīgā ir mazākais Latvijas lielo pilsētu vidū. Tas ir mazāks par siltumenerģijas tarifu Valmierā, Daugavpilī, Jelgavā, Rēzeknē,  Liepājā, Jēkabpilī, Jūrmalā un Ventspilī.

Siltumenerģijas tarifs septembrī Rīgā ir arī zemākais Baltijas valstu galvaspilsētu vidū. Tas ir par 24% mazāks nekā Tallinā un par 11% mazāks, salīdzinot ar apstiprināto siltumenerģijas tarifu Viļņā.

Savukārt oktobrī un novembrī, saskaņā ar AS Latvijas Gāze prognozi, sagaidāms, ka, salīdzinot ar septembri, siltumenerģijas tarifs paliks nemainīgs  un būs 47,18 eiro/MWh bez PVN.

Siltumenerģijas tarifs septembrī, kā arī prognozes oktobrim un novembrim noteiktas, pamatojoties uz akciju sabiedrības Latvijas Gāze šī gada 10.septembrī publicēto paziņojumu Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis - par dabasgāzes tirdzniecības cenu 206,32 EUR/tūkst.nm3 septembrī un prognozes oktobrim un novembrim.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra