Noslēdzies pētījums Tranzīta kravu pārvadājumu ar autotransportu caur Latviju izpēte un saskaņā ar tā rezultātiem caur Latviju iezīmējas un arī perspektīvā kā aktīvākie saglabāsies divi galvenie tranzīta kravas transporta koridori – VIA Baltica (no Grenctāles robežkontroles punktam (RKP) līdz Ainažu RKP) un posmā starp Terehovas RKP un Medumu RKP, informē VAS Latvijas valsts ceļi.

Pētījumu pēc VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) pasūtījuma 2013. un 2014.gadā veica SIA BRDProjekts. Tā ietvaros ar Valsts policijas darbinieku līdzdalību tika veikta satiksmes skaitīšana un kravas transporta vadītāju aptauja Latvijas Republikas 13 robežkontroles punktos (RKP).

Pētījuma rezultāti tiks izmantoti valsts autoceļu tīkla attīstības plānošanā. Tajā apkopotainformācija par tranzīta kravas transporta galvenajiem maršrutiem Latvijā, to sākuma un galapunktiem, tranzīta kravas satiksmes sastāvu un dalībniekiem, to īpatsvaru kopējā kravas satiksmes plūsmā, kā arī stāvlaukumiem, kurus šie satiksmes dalībnieki visbiežāk izmanto vai vēlētos izmantot.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra