DNB banka piešķīrusi 4,75 miljonu eiro kredītu trešajam lielākajam kokskaidu granulu ražotājam Latvijā - SIA NewFuels RSEZ, informē bankas pārstāvji.

Piešķirto kredītu uzņēmums plāno izmantot granulu rūpnīcas darbības paplašināšanas un diversifikācijas finansēšanai.
SIA NewFuels RSEZ valdes loceklis Matīss Paegle skaidro: «Uzņēmuma NewFuels RSEZ attīstībā ir investēti vairāk nekā 20 miljoni eiro, un, pateicoties šim būtiskajam investīciju apjomam, mēs esam kļuvuši par vienu no lielākajiem ārvalstu tiešajiem investoriem Latgalē. Pagājušajā gadā mēs spējām eksportēt visu saražoto kokskaidu granulu daudzumu 120 tūkstošu tonnu apmērā. Jaunais finansējums ļaus mums dubultot iepriekšējos ražošanas un eksporta apjomus.»

DNB bankas sniegtais finansējums tiks ieguldīts ražošanas paplašināšanā un granulu ražošanas procesa diversifikācijā, turpinot industriālas kvalitātes granulu ražošanu, un pēc rūpnīcas pabeigšanas – uzsākot mājsaimniecības granulu ražošanu, kas palīdzēs nodrošināt veiksmīgu un ilgtspējīgu uzņēmuma attīstību nākotnē.

SIA NewFuels” RSEZ savā ražotnē nodarbina 30 darbiniekus, bet pastarpināti no uzņēmuma darbības labumu gūst daudzi vietējie uzņēmēji, kuri piegādā izejmateriālus, ražotnes darbībai nepieciešamos iekārtas, kā arī veic saimnieciska rakstura pakalpojumus un tehnisko apkalpošanu.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra