Nesen rakstījām, ka Nokian riepu rūpnīca, kas atrodas netālu no Sanktpēterburgas, šā gada oktobrī nosvinējusi desmit gadu jubileju.

Nokian Renkaat Oyj ir Somijas uzņēmums, kura galvenais birojs atrodas Nokias pilsētā. Tam ir rūpnīca arī Vsevoložskā, Krievijā, kurā tiek ražotas riepas ar Nokian zīmolu.

Ar biznesa portālu db.lv sazinājās SIA Riepu Zona - oficiālā Nokian riepu importētāja Latvijā - valdes priekšsēdētājs Raivis Stivriņš. Pēc lasītāju komentāru izlasīšanas viņš vēlējās sniegt detalizētāku informāciju par Krievijas rūpnīcā saražotajām riepām: 

«Nokian rūpnīca Krievijā ir vairākas reizes lielāka par rūpnīcu Somijā, tāpēc ir skaidrs, ka tirgū Krievijā ražotu riepu ir daudz vairāk.

Mēs kā importētājs sadarbojamies tikai ar Somijas Nokian ofisu. Mums nav iespēju izvēlēties, kuras valsts ražotās riepas mēs saņemsim. 99% piegāžu mēs saņemam no Somijas noliktavām, kur ir gan Krievijā, gan Somijā ražotas riepas.

Kvalitātes ziņā nav atšķirību, vai riepas ir ražotas Krievijas, vai Somijas rūpnīcā, un šīs rūpnīcas nekad nemaina kvalitātes standartus atkarībā no tā, kur tiks realizētas riepas.»

R. Stivriņš arī uzsver, ka no Vsevoložskas riepas tiek piegādātas uz vairāk nekā 40 valstīm.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra