Liepājas tiesa nolēmusi izbeigt tiesvedību AS Hedensted Gruppen pieteikumā par AS Grobiņa maksātnespējas procesa pasludināšanu, paziņojumā Nasdaq Riga norāda AS Grobiņa.

Tiesvedība izbeigta sakarā ar kreditora AS Hedensted Gruppen pieteikumu par AS Grobiņa maksātnespējas procesa pieteikuma atsaukšanu.

Db.lv jau iepriekš rakstīja, ka uzņēmums skaidro, ka Somijas izsoļu nams Saga Furs šogad negaidīti ir mainījis ūdeļādu realizācijas kārtību - ūdeļādu kolekciju pilnībā izņēmuši no 2015.gada decembra izsoles, kā rezultātā šogad saražoto ūdeļādu pārdošanu tiks organizēta tikai trīs izsolēs 2016.gada martā, jūnijā un septembrī.

Pēdējo 20 gadu laikā šī ir pirmā sezona, kad decembrī netiks tirgotas ūdeļādas. Līdz ar to sabiedrības vadība šobrīd aktīvi strādā ar tās kreditoriem par uzkrāto parādu atmaksas pārcelšanu uz 2016.gadu, paredzot parāda atmaksu no 2016.gada marta un jūnija ūdeļādu izsoļu ieņēmumiem.
T
ai skaitā, šobrīd arī ar kreditoru AS Hedensted Grouppen ir panākta konceptuāla vienošanās par 2014.gadā uzkrātā parāda samaksas termiņa pagarināšanu, pārceļot tā atmaksu no 2016.gada izsoles ieņēmumiem, informē AS Grobiņa.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra