Kosmētiķi turpina attīstību

Ražošana
2015. gada 19. maijs 11:02

Latvijas kosmētikas ražotāju apgrozījums turpina palielināties, attīstību sekmē izaugsme gan vietējā, gan eksporta tirgū


SIA Madara Cosmetics turpina iepriekšējo gadu izaugsmi, pērn sasniedzot 3,03 miljonu eiro apgrozījumu (gadu iepriekš – 2,34 miljoni eiro). «Izpildījām savu plānu pilnībā,» saka Uldis Iltners, SIA Madara Cosmetics direktors. Pieaugums ir bijis gan Latvijā, gan eksportā. Pašmāju tirgū diezgan veiksmīgi sevi ir pieteicis uzņēmuma jaunais zīmols Mossa. Tas gan pagaidām neveido lielu daļu no apgrozījuma, bet tendences ir pozitīvas, tāpēc U. Iltners redz potenciālu attīstībai. 


«Pagājušā gadā mums ir gājis labi. Apgrozījums ir audzis, daudz investējām, lai piedalītos izstādēs, ieguldījām jaunu produktu izstrādē. Gadu noslēdzām ar aptuveni 105 tūkstošu eiro apgrozījumu,» teic Agate Kanča, SIA Kiwi Cosmetics valdes priekšsēdētāja. Arī SIA Bio2You sortiments paplašinās un apgrozījums aug. Pērn uzņēmums izveidoja savu ražotni un tagad pilnībā visu produkciju ražo Latvijā. Pērn tā apgrozījums audzis par 40%, sasniedzot 334 tūkstošus eiro, informē Rita Stražinska, SIA Bio2You līdzīpašniece.


Plašāk lasiet rakstā Kosmētiķi turpina attīstību
 otrdienas, 19. maija, laikrakstā Dienas Bizness (13. lpp.)!

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra