Noslēgušies vairāki gaļas pārstrādes uzņēmuma SIA Kurzemes gaļsaimnieks izsludinātais iepirkums par vairāku ražošanas iekārtu iegādi, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Uzņēmums iegādāsies automātisko trauciņu aizkausēšanas iekārtu ar iekraušanas konveijeru. Iekārtu ražotājam piegādās SIA Baltic Pack un tā izmaksās 99,7 tūkstošus eiro.

Tāpat SIA Kurzemes gaļsaimnieks iegādāsies gaļas griešanas iekārtu. Tā tiks iegādāta par 112,1 tūkstoti eiro un šo iekārtu arī piegādās SIA Baltic Pack.

Noslēdzies arī iepirkums par automātiskā svara kontroles iekārtas neiepakotiem svaigas gaļas izstrādājumiemun automātiskās svēršanas-marķēšanas iekārtas iegādi. Tās piegādās SIA Pralo un kopējā līgumcena ir 46,3 tūkstoši eiro.

Laikraksts Dienas Bizness jau rakstīja, ka pērn Kurzemes gaļsaimnieks savu produkciju sertificējis Ķīnas tirgum
Eksporta ģeogrāfijas kartē Austrijai, Igaunijai, Lietuvai, Īrijai, Zviedrijai, Polijai, Rumānijai, Ungārijai, Nīderlandei un Lielbritānijai plānots pievienot arī Ķīnu, kas vilina ne tikai ar milzīgo patēriņu, bet arī ar iespēju realizēt visu produkciju – ieskaitot ražošanas atlikumus un subproduktus.

Kurzemes gaļsaimnieks ir pilna cikla gaļas pārstrādes komplekss – tas ietver lopkautuvi, gaļas sadalīšanu un saldēšanu, kā arī gaļas pārstrādi gatavos produktos – kūpinājumos, desās, pusfabrikātos, pastētēs un kulinārijas izstrādājumos. 2012.gada sākumā ekspluatācijā nodotais modernais ražošanas komplekss mazā Lejaskurzemes lauku pagastā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras konkursā Eksporta un inovāciju balva 2014 pretendē uz balvu kategorijā Eksportspējīgākais komersants lielo un vidējo komercsabiedrību grupā.

Lai nodrošinātu lielāku neatkarību no tirgotājiem un augstāku konkurētspēju, tiek attīstīts savs tirdzniecības tīkls. Kurzemes gaļsaimniekam ir tirdzniecības vietas Liepājā, Aizputē, Saldū, Talsos, Rīgā, Daugavpilī. Plānots, ka līdz 2015. gada beigām būs sešdesmit zīmola veikalu. Savukārt ārvalstu pircēji tiek meklēti galvenokārt nozares izstādēs – ne tikai Riga Food, bet arī Vācijā, Francijā un Baltkrievijā. Atzīstot mūsdienīgo tehnoloģiju iespējas, uzņēmums izstrādājis mājaslapu trīs valodās, kā arī plāno izveidot svaigas gaļas iepirkšanās katalogu internetā – 24 stundu pasūtījumam gan mājsaimniecībām, gan restorāniem.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra