Noslēdzies AS Laima izsludinātais iepirkums par robotizētas iepakošanas sistēmas iegādi, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Iepirkumā tika saņemti septiņu pretendentu piedāvājumi. Par uzvarētāju pasludināta Vācijas kompānijas Gerhard Schubert GmbH Verpackungsmaschinen, kuras piedāvātā līgumcena ir 535,5 tūkstoši eiro.

Sistēmai jāsastāv no manipulatoriem konfekšu ievietošanai koreksos, kā arī padeves konveijera. Sistēmas vidējam darbības ātrumam 8 stundu periodā jābūt vismaz 400 gab./minūtē.

Piedāvājumam jāsatur viss darbu kopums, lai pilnībā nodrošinātu sistēmas nodošanu ekspluatācijā un darboties spēju atbilstoši prasībām, kā arī darbus, kas nav minēti, bet bez kuriem nebūtu iespējama sistēmas nodošana ekspluatācijā un pilnvērtīga funkcionēšana, skaidro uzņēmums. Tāpat pretendentam jābūt piegādājamo iekārtu ražotājam no Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas dalībvalsts.

Iepirkums tiek īstenots ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras finansējuma palīdzību programmā Augstas pievienotās vērtības investīcijas.

Db.lv jau rakstīja, ka februarī noslēgušies divi AS Laima iepirkumi par šokolādes tāfelīšu iepakošanas iekārtu iegādi. AS Laima iegādāsies 100 gramu šokolādes tāfelīšu iepakošanas iekārtu ar padeves sistēmu par 895 tūkstošiem eiro, kā arī 20 gramu šokolādes tāfelīšu iepakošanas iekārtu par 255 tūkstošiem eiro. Abas iekārtas uzņēmumam piegādās Itālijas kompānija CMFIMA SRL. Iepirkumā tika saņemti trīs uzņēmumu piedāvājumi.

Iepirkumi tiek veikti ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras finansējuma līdzdalību.

Tāpat AS Laima izsludinājusi arī iepirkumu tvertnes šokolādes masai un temperēšanas iekārtas ar masas sūkni iegādei. 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra