Latraps peļņa sarukusi 2,5 reizes

Ražošana
2015. gada 14. janvāris 13:27

Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrības Latraps neto apgrozījums (no 2013. gada 1. jūlija līdz 2014. gada 30. jūnijam) sasniedzis 166,987 miljonus eiro, liecina Lursoft dati.

Nedaudz vairāk kā 2,5 reizes aizvadītajā pārskata periodā saruka kooperatīva peļņa, kas bija mērojama ar 2,022 miljoniem eiro pēc nodokļu nomaksas, liecina Lursoft dati.

2000. gadā dibinātā Latraps valde uzskata, ka kooperatīvs ir labi nodrošinājies, lai arī nākotnē varētu sekmīgi iepirkt un realizēt savu biedru saražoto produkciju, kā arī nodrošināt Latraps biedrus ar nepieciešamajām izejvielām.

Latraps ir 2000. gada maijā lauksaimnieku izveidota un biedriem piederoša sabiedrība, kuras pamatmērķis ir caur kooperāciju, apvienojot vajadzības, efektīvāk veikt tirdzniecības darījumus, tādējādi paaugstinot saimniekošanas ienesīgumu, norāda Lursoft pieejamā informācija.

Latraps vadība ziņo, ka 2013./2014. gadā graudu ražība samazinājās vidēji par 20%. Jāpiebilst, ka globāli aizvadītā pārskata gada laikā tika ievākta rekordliela kopraža, kas atstāja būtisku ietekmi uz produkcijas cenām, piemēram, vidēji graudu un rapšu cenas samazinājās par vairāk nekā 25%. Secīgi arī būtiski samazinājās Latraps saimniecību ieņēmumi no augkopības produkcijas ražošanas.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra