SIA LatRosTrans valdes locekļa pienākumus sācis pildīt Dmitrijs Barkovs (Dmitry Barkov), liecina AS Ventspils nafta paziņojums Nasdaq Riga.

Iepriekš Barkovs vairāk nekā 23 gadus strādājis vairākos ar naftas produktu un gāzes transportēšanu saistītos starptautiskos uzņēmumos un kopš 2009. gada atradies arī SIA LatRosTrans padomē.

«Dmitrijs Barkovs kā vadītājs būs labs papildinājums LatRosTrans komandai viņa starptautiskās profesionālās pieredzes dēļ. Dažādo ģeopolitisko un naftas tranzīta biznesa izaicinājumu pilnajā laikā Barkova praktiskās zināšanas un vadītāja spējas būs tieši tas, kas uzņēmumam un visai Ventspils nafta grupai ir nepieciešams,» norādīja LatRosTrans padomes priekšsēdētājs un AS Ventspils nafta valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup).

Svarīgākie uzdevumi jaunā vadītāja Dmitrija Barkova skatījumā ir turpināt nepārtrauktu naftas produktu transportēšanu caur Latviju un nodrošināt pasaules standartiem atbilstošu naftas produktu transportēšanas drošību, augstu pakalpojumu kvalitāti un optimālus piegādes termiņus.

Jaunais uzņēmuma vadītājs izglītību ieguvis Maskavas Humanitāro zinātņu institūtā, kā arī pilnveidojis savas zināšanas gan ASV Sirakūzas universitātes Maksvela skolā, gan arī Maskavas Valsts universitātē.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra