Latvenergo valdi pamet Zane Kotāne

Ražošana
2015. gada 19. jūnijs 16:33

AS Latvenergo valdes locekle, finanšu direktore Zane Kotāne nolēmusi pārtraukt darba attiecības un darbu valdē, pamatojot savu lēmumu ar vēlmi un nepieciešamību vairāk laika veltīt ģimenei, liecina kompānijas paziņojums Nasdaq Riga.

Z. Kotānes paveikto raksturo rezultatīvs darbs koncerna stratēģisko mērķu sasniegšanā. Starp viņas panākumiem ir AS Latvenergo vērtspapīru emisija, kā arī ieguldījums koncerna caurskatāmībā un labas korporatīvās prakses pilnveidošanā, nodrošinot finanšu informācijas detalizētu publisku pieejamību.

Pirms darba AS Latvenergo Z. Kotāne vadīja Komercdaļas biznesa analīzes un atskaišu sagatavošanas nodaļu AS AirBaltic. Piecus gadus viņa bija finanšu direktore starptautiskā investīciju grupā, pirms tam ir strādājusi starptautiskā revīzijas un konsultāciju uzņēmumā.

AS Latvenergo finanšu virziena operatīvo darbu ikdienā nodrošina Biznesa plānošanas un kontroles, kā arī Finanšu un kredītu vadības, Grāmatvedības, Risku un apdrošināšanas funkcijas pieredzējušu darbinieku vadībā. Funkcijas veic operatīvo darbību, sadarbojas ar citu virzienu funkcijām un pieņem lēmumus atbilstoši koncerna stratēģijai; tās vada direktori ar noteiktām atbildības jomām, padotībā esošiem darbiniekiem un administratīvo lēmumu pārraudzības tiesībām. Tādējādi ārējā finansējuma piesaisti koncerna vajadzībām, sadarbību ar aizdevējiem un investoriem nodrošina Finanšu un kredītu vadības funkcija Jāņa Irbes vadībā. Biznesa plānošanas un kontroles funkcijas direktora Guntara Baļčūna atbildībā ir biznesa rezultātu īstermiņa un ilgtermiņa plānošana, analīze, kontrole un vadības ziņojumu sagatavošana, investīciju projektu izvērtēšana, ilgtspējas pārskata sagatavošana.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra