Sākot ar 1.septembri AS Latvijas balzams valdes priekšsēdētāja pienākumus uz laiku pildīs holdinga sabiedrības Amber Beverage Group valdes priekšsēdētājs Sīmurs Ferreira (Seymour Ferreira), liecina kompānijas paziņojums Nasdaq Riga.

Sīmurs Ferreira ir nozares profesionālis ar vairāk nekā 25 gadu darba pieredzi alkoholisko dzērienu un patēriņa preču nozarē, kas pirms pievienošanās Amber Beverage Group 2013.gadā, darbojies tādu uzņēmumu vadībā kā Maxxium, Allied Domecq, UDV (šobrīd Diageo) un Mars Āzijas, Austrumeiropas un Rietumeiropas tirgū.

Līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš – Āboliņš beidz pildīt savus amata pienākumus ar 31.augustu, turpinot attīstīt savu karjeru ārpus Amber Beverage Group un dzērienu nozares. Guntis Āboltiņš – Āboliņš AS Latvijas balzams valdes priekšsēdētāja amata pienākumus pildīja kopš 2012.gada 15.februāra.

AS Latvijas balzams pārstāv 26% Latvijas alkoholisko dzērienu tirgus un ražo vairāk nekā 100 dažādu produktu gandrīz visos stipro un vieglo alkoholisko dzērienu segmentos, no kuriem vairākos ir izteikts tirgus līderis Latvijā.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra