Noslēdzies SIA Latvijas Piens izsludinātais iepirkums par vairāku iekārtu iegādi, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Uzņēmums iegādāsies apaļo sieru griešanas iekārtu. Konkursā tika saņemti divu uzņēmumu pieteikumi, bet par uzvarētāju noteikts SIA Regrand, kura piedāvātā līgumcena ir 55 tūkstoši eiro.

Noslēdzies arī eirobloku griešanas iekārtas iepirkums. Tajā saņemti divu pretendentu pieteikumi, un uzvarējusi Vācijas kompānija Alpma Alpenland Maschinenbau GmbH. Uzvarētāja piedāvātā līgumcena ir 45 tūkstoši eiro.

Tāpat kompānija iegādāsies UV dezinfekcijas tuneli. Iepirkumā saņemti divu pretendentu pieteikumi, un par uzvarētāju pasludināts SIA Airmed. Uzvarētāja piedāvātā līgumcena ir 36,95 tūkstoši eiro.

Iepirkumi tiek īstenoti ar Lauku atbalsta dienesta finansējuma palīdzību. 

Kā ziņots, Latvijas Piens palicis Trikātai KS parādā 3 036 600 eiro, līdz ar to kooperatīvs pārdod sev piederošos 55,36% rūpnīcas kapitāldaļu. «No pagājušā gada augusta vedām pienu uz rūpnīcu stingri zem tirgus cenas, bet kopš oktobra līdz aprīlim vispār bijām vienīgais izejvielas piegādātājs. Trikātas KS biedri, lai glābtu rūpnīcu, ir atdevuši pārāk daudz. Šo mēnešu laikā ir ticis strādāts pie pircēja meklēšanas, un darbs turpinās arī šobrīd,» atzina kooperatīva vadītājs Uldis Krievārs.

LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka potenciālie Trikātas KS 53,66% daļu pircēji varētu būt no Igaunijas, Lietuvas vai Ukrainas. Vienlaikus informācijas avots norāda, ka pircēju sarakstā varētu būt arī vieni no lielākajiem lauksaimniecības biznesa īpašniekiem Latvijā - holdinga Agrolats Holding īpašniece Paškausku ģimene.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra