AS Lauma Lingerie prezentējusi jau 2016. gada pavasara-vasaras kolekciju iepircējiem no Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Albānijas, Kosovas, kā arī Baltijas valstīm un Ugandas, informēja uzņēmumā.

Tostarp Lauma Lingerie izrādījusi arī veļas izstrādājumus ķirurģiski palielinātu krūšu īpašniecēm, kā arī pilnīgi jaunu peldkostīmu līniju, iezīmējot nākamās pavasara un vasaras tendences ne tikai veļas un mājas tekstilā, bet arī pie baseina vai pludmalē. Krūšturiem, kas paredzēti krūtīm ar silikona implantiem, ir īpašas konstrukcijas kausiņš, kura būtiskākā atšķirība ir pazemināts karkass priekšpusē. Šie krūšturi ir pieejami ar C, D, E un F kausiņiem un ar maziem izmēriem apkārtmēros.

Kopumā Liepājas veļas ražotāja sadarbības partneriem un klientiem tika prezentētas zīmolu Lauma Lingerie un Laumelle 39 kolekcijas un 6 peldkostīmu kolekcijas. Tradicionāli Lauma Lingerie prezentē savas nākamo sezonu kolekcijas divas reizes gadā - aprīli un oktobrī, lai iepazīstinātu klientus ar veļas pasaules modes tendencēm.

A/S Lauma Lingerie savu darbību aizsāka 2005. gada nogalē.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra