Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  aprīlis

  Alīna, Sandris, Rūsiņš

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8493

  USD: 1.0891

Ekonomika

Foto: © Kazuchika Naya

Lidostas Rīga un Japānas lielākās aviokompānijas pārstāvji pārrunā sadarbību  1

Starptautiskajā lidostā Rīga ceturtdien, 2.martā, viesojās Japānas lielākās aviokompānijas «All Nippon Airways» (ANA) delegācija, lai iepazītos ar lidostas infrastruktūru un tās piemērotību starpkontinentālo reisu veikšanai starp Rīgu un Japānu.

 

Vizītes laikā ANA pārstāvis Kodži Hagivara (Koji Hagiwara) izrādīja interesi par lielfizelāžas gaisa kuģu apkalpošanai nepieciešamo lidostas aprīkojumu, tai skaitā degvielas uzpildes sistēmu kapacitāti, pretapledošanas apstrādes iespējām, kā arī lidostas pasažieru termināļa gatavību organizēt augstas intensitātes pasažieru plūsmas. ANA pārstāvji atzinīgi novērtēja lidostas «Rīga» gatavību uzņemt tālsatiksmes reisus.

 

Lidostas «Rīga» valdes priekšsēdētāja Ilona Līce: «Esmu gandarīta, ka pēdējo gadu vērienīgie ieguldījumi lidostas «Rīga» infrastruktūras attīstībā padara Rīgas lidostu pievilcīgu arī tādām pasaules aviokompānijām kā ANA. Starpkontinentālo un tranzīta reisu tīkla attīstīšana ir viena no starptautiskās lidostas «Rīga» attīstības stratēģijas nozīmīgākajām prioritātēm ar mērķi nostiprināt lidostas vadošās pozīcijas Baltijas reģionā.»

 

Starptautiskā lidosta Rīga ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs, apkalpojot 45% Baltijas aviopasažieru. No lidostas Rīga ziemas sezonā iespējams doties uz 60, bet vasaras sezonā uz 80 galamērķiem, ko nodrošina 20 aviosabiedrības. 

 

 

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

Izsola SIA Ardeks ražošana nekustamos īpašumus Sējas novadā

Maksātnespējas administratore Ilze Krasta otrajā izsolē ar lejupejošu soli ir izsolījusi maksātnespējīgajam gaļas pārstrādes uzņēmumam SIA "Ardeks ražošana" piederošos nekustamo īpašumus Sējas novadā, aģentūrai LETA pastāstīja...

Reklāma