Pagājušajā nedēļā Komercreģistrā un Uzņēmumu reģistrā (UR) reģistrēti 260 jauni subjekti, kas ir par trim vairāk nekā pirms nedēļas, liecina UR dati.

Biedrību un nodibinājumu reģistrā tika reģistrēti 35 subjekti. No kopējā skaita visvairāk jeb 244 bija sabiedrības ar ierobežotu atbildību, individuālie komersanti -12 un 28 biedrības.

Pagājušajā nedēļā likvidēti 187 subjekti, kas ir par 108 mazāk nekā pirms nedēļas.

Lielākais reģistrētais uzņēmums, skatoties pēc pamatkapitāla, pagājušajā nedēļā bijis SIA BN2 – 1,5 miljoni eiro. Šī uzņēmuma valdes locekļi ir Vilnis Buholcs un Edgars Kamišovs, kuri darbojas arī uzņēmuma SIA Brēķu studenti valdē.

Otrs lielākais pamatkapitāls bijis pagājušajā nedēļā reģistrētajam SIA Puxzdzng (EU). Kompānijas vienīgais valdes loceklis ir Antigvas un Barbudas pilsonis Vangs Longs.

Savukārt trešais lielākais uzņēmums bijis SIA Diesellat ar 21 tūkstoša eiro pamatkapitālu. Kompānijas valdē strādā Krievijas pilsonis Aleksanders Komolovs, kā arī Latvijas pilsoņi Armands Krampe un Oļegs Muhaņko.

Aizvadītajā nedēļā reģistrēti arī divi uzņēmumi ar 10 tūkstošu eiro pamatkapitālu – SIA Rudmash export un SIA Art krāsas.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra