Pagājušajā nedēļā Komercreģistrā un Uzņēmumu reģistrā reģistrēti 326 jauni subjekti, kas ir par 10 subjektiem vairāk nekā pirms nedēļas, liecina UR dati.

Biedrību un nodibinājumu reģistrā tika reģistrēts 31 subjekts. No kopējā skaita visvairāk jeb 301 bija sabiedrības ar ierobežotu atbildību, 18 individuālie komersanti un 29 biedrības.

Pagājušajā nedēļā likvidēti 247 subjekti, kas ir par 31 mazāk nekā pirms nedēļas.

Skatoties pēc pamatkapitāla, pagājušajā nedēļā lielākais reģistrētais uzņēmums bijusi SIA Sorbus 14 ar 369,3 tūkstošu eiro pamatkapitālu. Kompānijas juridiskā adrese ir Jūrmala, Asaru prospekts 53-14. Uzņēmuma vienīgais valdes loceklis ir Renārs Piebalgs.

Otrs lielākais uzņēmums bijis SIA Sorbus 31 ar 313,9 tūkstošu eiro pamatkapitālu. Šīs kompānijas adrese ir Jūrmala, Asaru prospekts 53-31 un arī vienīgais tās valdes loceklis ir Renārs Piebalgs.

Trešajā vietā pēc pamatkapitāla ierindojusies SIA Ikam Invest ar 191,4 tūkstošiem eiro. Kompānija atrodas Rīgā, Katlakalna iela 11 k-8. Tās vienīgā valdes locekle ir Inga Konovalova.

Aizvadītajā nedēļā starp lielākajiem reģistrētajiem uzņēmumiem ir arī SIA Tukāni ar 189 tūkstošu eiro pamatkapitālu. Tās juridiskā adrese ir Rīga, Gaismas iela 55, bet vienīgā valdes locekle – Una Blaka. Tāpat reģistrēta arī SIA !Alvi Fashion Group ar 100 tūkstošu eiro pamatkapitālu. Tās juridiskā adrese ir Rīga, Zolitūdes iela 46 k-2 -76, bet valdē strādā valdes priekšsēdētāja Alla Šeļega un valdes locekle Viktorija Pavlova.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra