Lai paaugstinātu ražošanas kapacitāti un spētu nodrošināt zīmola produkcijas pieejamību eksporta tirgos,  zīmols Lotos Pharma ir investējis 200 000 eiro jaunu ražošanas iekārtu iegādē, informē uzņēmumā.

Prognozējams, ka jaunās ražošanas iekārtas ļaus sasniegt uzņēmuma ražošanas kapacitātes pieaugumu līdz 6 reizēm, tādējādi veicinot ne vien esošo eksporta tirgu pieprasījuma apmierināšanu, bet ļaus apgūt arī jaunus eksporta tirgus, kā arī izstrādāt jaunus produktus un produktu formas, būtiski palielinot uzņēmuma produktu portfeli. 

Lotos Pharma valdes priekšsēdētājs Kaspars Ivanovs norāda, ka jaunās ražošanas iekārtas ļauj ne vien būtiski palielināt saražotās produkcijas apjomus, bet arī mainīt aktīvo vielu sastāvu un devu koncentrāciju: « Tas nozīmē, ka vienlaicīgi ar ražošanas apjomu palielināšanu, iekārtas ļauj paplašināt Lotos Pharma sortimentu, lai ik gadu zīmols spētu tirgū ieviest arvien jaunus, uz inovatīvām tehnoloģijām balstītus produktus, kādi nav pieejami nekur citur pasaulē. Tādējādi uzņēmuma investīcijas nes ieguvumu arī jaunu tehnoloģiju apguvē un jaunu farmācijas produktu ieviešanas procesā.»

Lotos Pharma ir SIA AD Smart kompānijas zīmols, dibināts 2013. gadā, kurš izstrādā dabiskos farmācijas produktus, to izveidē sadarbojoties ar vietējiem nozares speciālistiem - mediķiem, pētniekiem un Latvijas zinātnes institūcijām.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra